LRU muška

LRU - lov ryb udicí - chomutovští muškaři

Každou první středu v měsíci pořádá LRU muška schůze v budově ČRS Chomutov od 17 hodin.

Rádi přivítáme nové členy.

Ondra Granát - vedoucí LRU - tel.: 606 321 418

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2014

Naši reprezentanti se zúčastnili krajského přeboru v lovu na umělou mušku v jarním a podzimním kole a dosáhli v něm výborných výsledků.

Krajským přeborníkem se stalo družstvo naší MO, v jednotlivcích se nejlépe umístil Bejček T. na prvním místě a Balog M. skončil třetí.

Další akcí pořádanou pod hlavičkou naší MO Chomutov byl Chomutovský korbel 2014 na řece Ohři 11 v Klášterci n/O za účasti 32 závodníků, ve kterém zvítězil Trousil ze Sokolova.

Významného úspěchu dosáhlo naše družstvo v soutěži II. Ligy muška, kde zvítězilo a probojovalo se do I. Ligy.

Závěrem patří poděkování výboru MO za podporu sportovní činnosti v naší MO.